Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Nieudany piątek, ciut lepsza sobota Akademii Unii Racibórz

1 miesiąc temu | 05.11.2022, 22:22
Nieudany piątek, ciut lepsza sobota Akademii Unii Racibórz

Pięć spotkań w ten weekend rozegrały młodzieżowe zespoły Unii Racibórz

Dobiega końca piłkarska jesień dla Akademii Unii Racibórz. W piątkowe popołudnie młodzieżowe zespoły Unii rozegrały trzy spotkania. Niestety wszystkie trzy zakończyły się porażkami naszych drużyn.

Jako pierwsi na boisko o 15.30 w Wodzisławiu wybiegli młodzicy, którzy w ramach III ligi wojewódzkiej rywalizowali z tamtejszym Rapidem. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem (7:0) gospodarzy. W tym samym czasie młodzicy grający w lidze podokręgowej walczyli o punkty w Gorzycach z Czarnymi. Oni także doznali porażki, niestety jeszcze wyższej, bo aż 0:8. Ostatni piątkowy pojedynek Akademii Unii rozegrany został w Raciborzu na stadionie OSiR przy sztucznym oświetleniu o godzinie 17:30. Juniorzy prowadzeni przez trenera Jarosława Rachwalskiego zmierzyli się ze Skrą Częstochowa. Także i w tym meczu lepsi okazali się przeciwnicy, którzy wygrali 4:2.

W sobotni poranek raciborska młodzież rozegrała kolejne dwa mecze. Oba rozegrano o godzinie 10:00 w Raciborzu. Z ROW-em zagrała ekipa młodzików młodszych, a z Zameczkiem Czernica rywalizowali trampkarze. Młodzicy ulegli rybniczanom 3:4, natomiast sukcesem mogą pochwalić się trampkarze, którzy pokonali Zameczek 6:1.

Szczegóły dotyczące meczów Akademii w wynikach.

Udostępnij