Centrum Meczowe

maj 2024

wto, 21.05 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
sob, 25.05 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
nie, 26.05 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
pon, 27.05 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
wto, 28.05 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2

czerwiec 2024

sob, 01.06 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
sob, 01.06 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
nie, 02.06 III Liga Wojewódzka Junior A1
wto, 04.06 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
sob, 08.06 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
nie, 09.06 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
wto, 11.06 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
sob, 15.06 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
nie, 16.06 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
sob, 22.06 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik

maj 2024

wto 21.05.2024 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
Unia Racibórz Orliki
LKS Rozwój Bełsznica
śro 22.05.2024 III Liga Wojewódzka Junior A1
KRS TKKF Zuch Orzepowice
Unia Racibórz Junior
czw 23.05.2024 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
Rapid Wodzisław Śl.
sob 25.05.2024 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Unia Racibórz Seniorzy
GKS Dąb Gaszowice
nie 26.05.2024 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
Racibórz
Nędza
nie 26.05.2024 III Liga Wojewódzka Junior A1
Unia Racibórz Junior
Start Pietrowice Wielkie
pon 27.05.2024 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
Unia Racibórz Orlik
Tworków
wto 28.05.2024 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
UKS Gracz
Unia Racibórz Orliki

czerwiec 2024

sob 01.06.2024 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
SMS Tychy
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
sob 01.06.2024 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Unia Racibórz Seniorzy
Górnik Radlin
nie 02.06.2024 III Liga Wojewódzka Junior A1
Unia Racibórz Junior
MKS Czerwionka
nie 02.06.2024 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
UKS SP Winners Gołkowice
Racibórz
wto 04.06.2024 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
LKS Naprzód 46 Zawada
Unia Racibórz Orliki
śro 05.06.2024 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
Racibórz
ROW II Rybnik
śro 05.06.2024 III Liga Wojewódzka Junior A1
LKS Orzeł Palowice
Unia Racibórz Junior
sob 08.06.2024 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Unia Racibórz Seniorzy
Ruch Stanowice
nie 09.06.2024 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
KP GKS Tychy S.A.
nie 09.06.2024 III Liga Wojewódzka Junior A1
Unia Racibórz Junior
KS Baranowice - Żory
nie 09.06.2024 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
GKS Jastrzębie
Racibórz
wto 11.06.2024 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
Unia Racibórz Orliki
KS Turza Śląska
sob 15.06.2024 III Liga Wojewódzka Junior A1
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
Unia Racibórz Junior
sob 15.06.2024 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Unia Racibórz Seniorzy
Start Mszana
nie 16.06.2024 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
Racibórz
Tworków
nie 16.06.2024 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
sob 22.06.2024 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Unia Racibórz Seniorzy
Naprzód Syrynia

Sponsorzy i Partnerzy

Właściciel Miasto Racibórz
Unia & Biznes - sponsor techniczny
Unia & Biznes Sponsor Niebieski
Unia & Biznes Sponsor Biały