Centrum Meczowe

maj 2024

pon, 20.05 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
pon, 20.05 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
pon, 20.05 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 3
nie, 19.05 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
sob, 18.05 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
wto, 14.05 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
pon, 13.05 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 3
pon, 13.05 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
sob, 11.05 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
wto, 07.05 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
wto, 07.05 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
pon, 06.05 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
pon, 06.05 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
pon, 06.05 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 3
sob, 04.05 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik

kwiecień 2024

pon, 29.04 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
pon, 29.04 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 3
pon, 29.04 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
sob, 27.04 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
sob, 27.04 III Liga Wojewódzka Junior A1
wto, 23.04 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
pon, 22.04 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
nie, 21.04 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
nie, 21.04 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
sob, 20.04 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
wto, 16.04 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
pon, 15.04 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
pon, 15.04 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 3
nie, 14.04 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
sob, 13.04 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
wto, 09.04 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
pon, 08.04 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 3
pon, 08.04 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
sob, 06.04 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
sob, 06.04 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
sob, 06.04 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
pią, 05.04 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
czw, 04.04 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2

marzec 2024

sob, 30.03 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
pon, 25.03 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
sob, 23.03 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
sob, 16.03 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
sob, 16.03 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2

luty 2024

styczeń 2024

listopad 2023

nie, 19.11 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
sob, 11.11 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
sob, 11.11 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
pon, 06.11 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
sob, 04.11 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
sob, 04.11 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
sob, 04.11 III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
sob, 04.11 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2

październik 2023

sob, 28.10 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
sob, 28.10 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
sob, 28.10 III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
wto, 24.10 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
pon, 23.10 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
sob, 21.10 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
sob, 21.10 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
wto, 17.10 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
wto, 17.10 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
pon, 16.10 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
nie, 15.10 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
nie, 15.10 II Liga Wojewódzka Junior A1
sob, 14.10 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
sob, 14.10 III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
śro, 11.10 III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
wto, 10.10 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
pon, 09.10 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
sob, 07.10 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
sob, 07.10 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
śro, 04.10 III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2

wrzesień 2023

sob, 30.09 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
sob, 30.09 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
nie, 24.09 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
nie, 24.09 III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
sob, 23.09 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
pon, 18.09 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
nie, 17.09 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
sob, 16.09 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
wto, 12.09 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
pon, 11.09 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
sob, 09.09 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
sob, 09.09 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
sob, 09.09 III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
pon, 04.09 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
sob, 02.09 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik

sierpień 2023

czw, 31.08 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
wto, 29.08 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
sob, 26.08 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
sob, 19.08 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
wto, 15.08 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
sob, 12.08 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik

lipiec 2023

maj 2024

pon 20.05.2024 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
Racibórz
AP Rymer Rybnik
pon 20.05.2024 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
LKS Naprzód 46 Zawada
Unia Racibórz Orlik
pon 20.05.2024 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 3
Unia Racibórz Orlik
Lubomia
nie 19.05.2024 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
Skoczów
sob 18.05.2024 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Unia Racibórz Seniorzy
Ruptawa
wto 14.05.2024 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
AP Gol Racibórz
Unia Racibórz Orliki
pon 13.05.2024 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 3
Unia Racibórz Orlik
KS Kolejarz Chałupki
pon 13.05.2024 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
Unia Racibórz Orlik
Lubomia
nie 12.05.2024 III Liga Wojewódzka Junior A1
Unia Racibórz Junior
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
sob 11.05.2024 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Unia Racibórz Seniorzy
LKS Naprzód Czyżowice
sob 11.05.2024 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Akademia BVB
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
czw 09.05.2024 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
ROW II Rybnik
Racibórz
wto 07.05.2024 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
Tworków
Racibórz
wto 07.05.2024 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
KS Turza Śląska
Unia Racibórz Orliki
pon 06.05.2024 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
RKP SP ROW Rybnik
pon 06.05.2024 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
Krzyżanowice
Unia Racibórz Orlik
pon 06.05.2024 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 3
Unia Racibórz Orlik
LKS Pawłów
nie 05.05.2024 III Liga Wojewódzka Junior A1
KS Baranowice - Żory
Unia Racibórz Junior
sob 04.05.2024 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Unia Racibórz Seniorzy
Krzyżanowice
sob 04.05.2024 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
Racibórz
GKS Jastrzębie
śro 01.05.2024 III Liga Wojewódzka Junior A1
Unia Racibórz Junior
LKS Orzeł Palowice

kwiecień 2024

pon 29.04.2024 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
Unia Racibórz Orliki
LKS Naprzód 46 Zawada
pon 29.04.2024 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 3
KS Naprzód Borucin
Unia Racibórz Orlik
pon 29.04.2024 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
KS Rafako Racibórz
Unia Racibórz Orlik
nie 28.04.2024 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
Racibórz
UKS SP Winners Gołkowice
nie 28.04.2024 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
sob 27.04.2024 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Unia Racibórz Seniorzy
Gorzyce
sob 27.04.2024 III Liga Wojewódzka Junior A1
MKS Czerwionka
Unia Racibórz Junior
wto 23.04.2024 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
Unia Racibórz Orliki
UKS Gracz
pon 22.04.2024 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
Tworków
Unia Racibórz Orlik
nie 21.04.2024 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
Nędza
Racibórz
nie 21.04.2024 III Liga Wojewódzka Junior A1
Start Pietrowice Wielkie
Unia Racibórz Junior
nie 21.04.2024 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
KP GKS Tychy S.A.
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
sob 20.04.2024 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Unia Racibórz Seniorzy
Czernica
wto 16.04.2024 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
LKS Rozwój Bełsznica
Unia Racibórz Orliki
pon 15.04.2024 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
Unia Racibórz Orlik
LKS Naprzód 46 Zawada
pon 15.04.2024 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 3
Lubomia
Unia Racibórz Orlik
nie 14.04.2024 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
SMS Tychy
nie 14.04.2024 III Liga Wojewódzka Junior A1
Unia Racibórz Junior
KRS TKKF Zuch Orzepowice
sob 13.04.2024 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Unia Racibórz Seniorzy
Świerklany
wto 09.04.2024 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
Unia Racibórz Orliki
AP Gol Racibórz
pon 08.04.2024 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 3
KS Kolejarz Chałupki
Unia Racibórz Orlik
pon 08.04.2024 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
Lubomia
Unia Racibórz Orlik
nie 07.04.2024 III Liga Wojewódzka Junior A1
LKS Jedność Jejkowice
Unia Racibórz Junior
sob 06.04.2024 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Unia Racibórz Seniorzy
LKS 1908 Nędza
sob 06.04.2024 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Rapid Wodzisław Śl.
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
sob 06.04.2024 III Liga Wojewódzka Młodzik D1
AP Rymer Rybnik
Racibórz
pią 05.04.2024 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
Unia Racibórz Orlik
Krzyżanowice
czw 04.04.2024 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Skoczów
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy

marzec 2024

sob 30.03.2024 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Unia Racibórz Seniorzy
KS Płomień Połomia
pon 25.03.2024 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
Unia Racibórz Orlik
KS Rafako Racibórz
nie 24.03.2024 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
Akademia BVB
sob 23.03.2024 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Unia Racibórz Seniorzy
GKS Jastrzębie
sob 16.03.2024 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Unia Racibórz Seniorzy
LKS Silesia Lubomia
sob 16.03.2024 II Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
RKP SP ROW Rybnik
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
sob 09.03.2024 Mecz sparingowy
Unia Racibórz Seniorzy
KS Turza Śląska
sob 02.03.2024 Mecz sparingowy
KS Rozwój Katowice
Unia Racibórz Seniorzy
sob 02.03.2024 Mecz sparingowy
KS Rozwój Katowice
Unia Racibórz Seniorzy

luty 2024

sob 24.02.2024 Mecz sparingowy
FC Dolni Benesov
Unia Racibórz Seniorzy
sob 17.02.2024 Mecz sparingowy
Unia Racibórz Seniorzy
LKS Pawłów
sob 10.02.2024 Mecz sparingowy
KS Kolejarz Chałupki
Unia Racibórz Seniorzy
sob 03.02.2024 Mecz sparingowy
Naprzód Syrynia
Unia Racibórz Seniorzy

styczeń 2024

sob 27.01.2024 Mecz sparingowy
KS ROW 1964 RYBNIK
Unia Racibórz Seniorzy
sob 20.01.2024 Mecz sparingowy
Concordia Knurów
Unia Racibórz Seniorzy

listopad 2023

nie 19.11.2023 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
Racibórz
TS United Żywiec
sob 11.11.2023 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Naprzód Syrynia
Unia Racibórz Seniorzy
sob 11.11.2023 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
KS Kuźnia Ustroń
Racibórz
czw 09.11.2023 Mecz sparingowy
KS Fortuna Głogówek
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
pon 06.11.2023 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
Unia Racibórz Orlik
Krzyżanowice
nie 05.11.2023 II Liga Wojewódzka Junior A1
Unia Racibórz Junior
Odra Centrum Wodzisław Śl.
sob 04.11.2023 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Start Mszana
Unia Racibórz Seniorzy
sob 04.11.2023 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
Racibórz
Akademia BVB
sob 04.11.2023 III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
AP Rymer Rybnik
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
sob 04.11.2023 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
Nędza
Unia Racibórz Orliki

październik 2023

sob 28.10.2023 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
SMS Tychy
Racibórz
sob 28.10.2023 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Ruch Stanowice
Unia Racibórz Seniorzy
sob 28.10.2023 II Liga Wojewódzka Junior A1
Świerklany
Unia Racibórz Junior
sob 28.10.2023 III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
KS Górnik Boguszowice
wto 24.10.2023 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
Unia Racibórz Orliki
Lubomia
pon 23.10.2023 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
Unia Racibórz Orlik
Lubomia
nie 22.10.2023 II Liga Wojewódzka Junior A1
Unia Racibórz Junior
Gieksa II Katowice
sob 21.10.2023 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Górnik Radlin
Unia Racibórz Seniorzy
sob 21.10.2023 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
KS AP United Rydułtowy
Unia Racibórz Orliki
sob 21.10.2023 III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
Naprzód 23 Rydułtowy
wto 17.10.2023 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
Racibórz
wto 17.10.2023 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
UKS Arka Markowice
Unia Racibórz Orliki
pon 16.10.2023 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
Przyszłość Rogów
Unia Racibórz Orlik
nie 15.10.2023 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
GKS Dąb Gaszowice
Unia Racibórz Seniorzy
nie 15.10.2023 II Liga Wojewódzka Junior A1
Wodzisław
Unia Racibórz Junior
sob 14.10.2023 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
Racibórz
Bielsko-Biała
sob 14.10.2023 III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
MKS Żory
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
śro 11.10.2023 III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
KS GKS Jastrzębie
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
wto 10.10.2023 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
Unia Racibórz Orliki
Lubomia
pon 09.10.2023 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
Unia Racibórz Orlik
LKS Naprzód 46 Zawada
nie 08.10.2023 II Liga Wojewódzka Junior A1
Unia Racibórz Junior
Salos Dąbrowa Górnicza
sob 07.10.2023 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Ruptawa
Unia Racibórz Seniorzy
sob 07.10.2023 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
Jastrzębie - Zdrój
Racibórz
sob 07.10.2023 III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
KS GKS Jastrzębie
śro 04.10.2023 III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
KS Rymer Rybnik
wto 03.10.2023 II Liga Wojewódzka Junior A1
Unia Racibórz Junior
KS Stadion Śląski II Chorzów
nie 01.10.2023 II Liga Wojewódzka Junior A1
Unia Racibórz Junior
Sparta Katowice

wrzesień 2023

sob 30.09.2023 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
LKS Naprzód Czyżowice
Unia Racibórz Seniorzy
sob 30.09.2023 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
TS United Żywiec
Racibórz
nie 24.09.2023 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Krzyżanowice
Unia Racibórz Seniorzy
nie 24.09.2023 III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
KS Górnik Boguszowice
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
sob 23.09.2023 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
Racibórz
KS Kuźnia Ustroń
śro 20.09.2023 II Liga Wojewódzka Junior A1
Unia Racibórz Junior
Concordia Knurów
pon 18.09.2023 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
Lubomia
Unia Racibórz Orlik
nie 17.09.2023 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Gorzyce
Unia Racibórz Seniorzy
sob 16.09.2023 III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Naprzód 23 Rydułtowy
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
sob 16.09.2023 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
Akademia BVB
Racibórz
wto 12.09.2023 II Liga Wojewódzka Junior A1
UKS Akademia Jaworzno
Unia Racibórz Junior
wto 12.09.2023 Podokręgowa Liga Orlików Młodszych Grupa 2
Unia Racibórz Orliki
UKS Arka Markowice
pon 11.09.2023 Podokręgowa Liga Orlików Grupa 1
Unia Racibórz Orlik
Przyszłość Rogów
nie 10.09.2023 II Liga Wojewódzka Junior A1
FC Będzin
Unia Racibórz Junior
sob 09.09.2023 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Czernica
Unia Racibórz Seniorzy
sob 09.09.2023 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
Racibórz
SMS Tychy
sob 09.09.2023 III Liga Wojewódzka Trampkarz Młodszy C2
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
MKS Żory
śro 06.09.2023 Puchar Polski
Krzyżanowice
Unia Racibórz Seniorzy
pon 04.09.2023 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
Racibórz
TS Stal-Śrubiarnia Żywiec
nie 03.09.2023 II Liga Wojewódzka Junior A1
Unia Racibórz Junior
Zaborze
sob 02.09.2023 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
Świerklany
Unia Racibórz Seniorzy

sierpień 2023

czw 31.08.2023 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
Bielsko-Biała
Racibórz
wto 29.08.2023 II Liga Wojewódzka Młodzik D1 - grupa płd.
Racibórz
Jastrzębie - Zdrój
sob 26.08.2023 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
LKS 1908 Nędza
Unia Racibórz Seniorzy
czw 24.08.2023 Mecz sparingowy
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
Iskra Pszczyna
sob 19.08.2023 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
KS Płomień Połomia
Unia Racibórz Seniorzy
sob 19.08.2023 Mecz sparingowy
Żak
AP Gol Racibórz
śro 16.08.2023 Mecz sparingowy
Unia Racibórz Junior
Concordia Knurów
śro 16.08.2023 Mecz sparingowy
TS Górnik Pszów
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
wto 15.08.2023 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
GKS Jastrzębie
Unia Racibórz Seniorzy
nie 13.08.2023 Mecz sparingowy
Unia Racibórz Trampkarz Młodszy
KS Górnik Boguszowice
sob 12.08.2023 Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik
LKS Silesia Lubomia
Unia Racibórz Seniorzy
pią 11.08.2023 Mecz sparingowy
Żak
Lubomia
sob 05.08.2023 Mecz sparingowy
Naprzód Syrynia
Unia Racibórz Seniorzy
śro 02.08.2023 Mecz sparingowy
FC Wrocław Academy
Unia Racibórz Seniorzy

lipiec 2023

sob 29.07.2023 Mecz sparingowy
KS Orzeł Branice
Unia Racibórz Seniorzy

Sponsorzy i Partnerzy

Właściciel Miasto Racibórz
Unia & Biznes - sponsor techniczny
Unia & Biznes Sponsor Niebieski
Unia & Biznes Sponsor Biały