Centrum Meczowe

Liga Okręgowa - Grupa 3 Racibórz - Rybnik

Klasa okrgowa 2023/2024, grupa: lska III (Racibrz-Rybnik)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Forteca wierklany 30 70 22 4 4 77-25 13 1 1 47-13 9 3 3 30-12
2.  Czarni Gorzyce 30 62 19 5 6 81-34 12 2 1 40-10 7 3 5 41-24
3.  LKS Krzyanowice (k. Raciborza) 30 59 17 8 5 86-50 11 1 3 49-27 6 7 2 37-23
4.  Naprzd Syrynia 30 52 16 4 10 66-54 10 2 3 41-30 6 2 7 25-24
5.  Pomie Poomia 30 51 13 12 5 61-43 7 6 2 31-17 6 6 3 30-26
6.  GKS II Jastrzbie (Jastrzbie Zdrj) 30 47 14 5 11 98-58 7 3 5 54-23 7 2 6 44-35
7.  Ruch Stanowice 30 46 13 7 10 71-73 9 4 2 48-30 4 3 8 23-43
8.  Naprzd Czyowice 30 42 13 3 14 63-58 7 0 8 34-29 6 3 6 29-29
9.  LKS 1908 Ndza 30 41 11 8 11 56-49 7 6 2 29-16 4 2 9 27-33
10.  Silesia Lubomia 30 39 9 12 9 42-48 6 6 3 24-18 3 6 6 18-30 2 2 0 2 0 0-0
11.  Grnik Radlin 30 39 10 9 11 38-47 7 4 4 23-17 3 5 7 15-30 2 2 0 2 0 0-0
12.  Unia Racibrz 30 36 9 9 12 74-61 5 5 5 37-21 4 4 7 37-40
13.  Granica Ruptawa (Jastrzbie Zdrj) 30 31 8 7 15 52-70 4 5 6 29-32 4 2 9 23-38
14.  Db Gaszowice 30 26 6 8 16 42-78 4 5 6 24-33 2 3 10 18-45
15.  Zameczek Czernica 30 20 6 2 22 37-100 5 2 8 27-38 1 0 14 10-62
16.  Start Mszana 30 7 2 1 27 23-119 1 0 14 16-60 1 1 13 7-59
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Forteca wierklany    2-0 1-1 1-0 2-1 3-2 6-2 2-0 2-0 4-2 4-0 2-1 2-3 7-0 5-1 4-0 
 2 Czarni Gorzyce0-3     2-1 2-0 0-0 4-0 1-0 2-2 2-1 5-0 6-2 5-0 2-0 2-1 3-0 4-0 
 3 LKS Krzyanowice (k. Raciborza)3-1 4-1     0-3 4-2 4-3 5-2 5-2 2-0 3-2 3-0 3-6 5-1 1-1 7-1 0-2 
 4 Naprzd Syrynia1-0 4-3 1-1     2-4 4-5 2-0 5-1 1-5 2-1 3-2 4-4 2-1 5-1 3-2 2-0 
 5 Pomie Poomia0-1 2-2 1-1 2-2     0-3 1-1 3-0 3-1 1-1 1-0 5-3 2-1 1-1 5-0 4-0 
 6 GKS II Jastrzbie (Jastrzbie Zdrj)1-2 1-1 2-2 2-3 3-3     0-5 1-2 2-3 10-0 4-0 3-2 5-0 5-0 10-0 5-0 
 7 Ruch Stanowice3-3 1-5 4-2 3-2 3-3 2-2     0-1 5-3 1-0 3-3 4-2 7-2 3-0 5-1 4-1 
 8 Naprzd Czyowice0-1 0-2 3-6 1-0 3-1 1-4 11-1     1-0 0-2 1-3 2-3 2-4 3-1 3-1 3-0 
 9 LKS 1908 Ndza0-1 3-0 1-1 3-1 1-1 3-3 2-3 3-1     0-0 1-1 2-0 1-0 4-0 2-1 3-3 
 10 Silesia Lubomia0-3 3-4 1-1 1-0 1-3 1-0 3-3 1-1 3-0     0-0 0-0 0-0 3-2 2-1 5-0 
 11 Grnik Radlin0-3 0-0 2-4 0-2 1-1 3-0 1-0 3-0 3-3 0-0     1-4 2-0 1-0 5-0 1-0 
 12 Unia Racibrz1-1 2-1 2-3 1-1 1-2 1-4 4-1 1-1 2-2 0-2 0-0     4-0 1-3 7-0 10-0 
 13 Granica Ruptawa (Jastrzbie Zdrj)1-1 1-5 0-6 1-2 2-2 3-4 5-1 2-3 1-0 0-0 1-2 2-2     3-3 2-1 5-0 
 14 Db Gaszowice0-3 0-7 1-1 5-1 1-2 0-5 1-1 0-1 1-5 2-2 1-1 4-2 2-2     3-0 3-0* 
 15 Zameczek Czernica2-1 0-4 1-4 0-3 1-3 4-3 0-1 0-5 3-0 1-1 2-0 3-3 1-5 3-4     6-1 
 16 Start Mszana0-6 1-6 1-3 2-5 1-2 2-6 1-2 1-9 2-4 1-5 0-1 0-5 1-4 3-1 0-1     

Sponsorzy i Partnerzy

Właściciel Miasto Racibórz
Unia & Biznes - sponsor techniczny
Unia & Biznes Sponsor Niebieski
Unia & Biznes Sponsor Biały