Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Turniej Skrzatów w Arenie RAFAKO

3 tygodnie temu | 12.11.2022, 19:53
Turniej Skrzatów w Arenie RAFAKO

W sobotni poranek rozegrany został turniej piłki nożnej halowej w najmłodszej kategorii wiekowej - Skrzat (rocznik 2016 i młodsi)

Na parkiecie największej hali sportowej w Raciborzu zmierzyło się ze sobą sześć zespołów. Oprócz gospodarzy, Unii Racibórz, wystąpili także AP Górki Śląskie, GMKS Nędza, LKS Tworków, UKS Arka Markowice oraz Rafako Racibórz. Mecze odbywały się równolegle na dwóch boiskach i na każdym z nich mogliśmy oglądać wspaniałą zabawę, radość i zdrową, sportową rywalizację najmłodszych adeptów futbolu. Nie brakowało również ładnych bramek i udanych dryblingów. Ale nie o wynik sportowy dzisiaj chodziło. Najważniejsze było aktywne spędzenie sobotniego przedpołudnia, zacieśnianie więzi, a także propagowanie zdrowego stylu życia. Na trybunach, które wypełnili najbliżsi młodych zawodników, panowała miła i rodzinna atmosfera.

Zespół Unii wystąpił w następującym składzie: Antoni Mrożek, Dominik Kubów, Wiktor Guz, Bartosz Szymak, Michał Marciniecki, Maksymilian Malik, Filip Skoczewski, Tymon Sichma, Franciszek Borkowski i Karol Woniakowski. Drużynę prowadził trener Mateusz Krasicki.

Wszystkim zespołom dziękujemy za udział i wspólną zabawę.

Udostępnij