Turniej Skrzatów w Arenie RAFAKO

10 miesięcy temu | 12.11.2022, 19:53
Turniej Skrzatów w Arenie RAFAKO

W sobotni poranek rozegrany został turniej piłki nożnej halowej w najmłodszej kategorii wiekowej - Skrzat (rocznik 2016 i młodsi)

Na parkiecie największej hali sportowej w Raciborzu zmierzyło się ze sobą sześć zespołów. Oprócz gospodarzy, Unii Racibórz, wystąpili także AP Górki Śląskie, GMKS Nędza, LKS Tworków, UKS Arka Markowice oraz Rafako Racibórz. Mecze odbywały się równolegle na dwóch boiskach i na każdym z nich mogliśmy oglądać wspaniałą zabawę, radość i zdrową, sportową rywalizację najmłodszych adeptów futbolu. Nie brakowało również ładnych bramek i udanych dryblingów. Ale nie o wynik sportowy dzisiaj chodziło. Najważniejsze było aktywne spędzenie sobotniego przedpołudnia, zacieśnianie więzi, a także propagowanie zdrowego stylu życia. Na trybunach, które wypełnili najbliżsi młodych zawodników, panowała miła i rodzinna atmosfera.

Zespół Unii wystąpił w następującym składzie: Antoni Mrożek, Dominik Kubów, Wiktor Guz, Bartosz Szymak, Michał Marciniecki, Maksymilian Malik, Filip Skoczewski, Tymon Sichma, Franciszek Borkowski i Karol Woniakowski. Drużynę prowadził trener Mateusz Krasicki.

Wszystkim zespołom dziękujemy za udział i wspólną zabawę.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Właściciel Miasto Racibórz
Unia & Biznes - sponsor techniczny
Unia & Biznes Sponsor Niebieski
Unia & Biznes Sponsor Biały