Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Panel dyskusyjny z udziałem sztabu szkoleniowego Akademii Rakowa

1 miesiąc temu | 06.12.2022, 06:50
Panel dyskusyjny z udziałem sztabu szkoleniowego Akademii Rakowa

Członkowie sztabu szkoleniowego Akademii Rakowa Częstochowa będą gośćmi panelu dyskusyjnego, który odbędzie w siedzibie głównej raciborskiej biblioteki

Już w najbliższy czwartek, 8 grudnia o godzinie 17.00, w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej przy ul. Kasprowicza 12 odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem sztabu szkoleniowego Akademii Rakowa Częstochowa. Przypomnijmy, że jednym z klubów partnerskich zrzeszonych przy Akademii Rakowa jest Unia Racibórz. 

Gośćmi panelu będą: 

Dariusz Grzegrzółka - Dyrektor Akademii Rakowa Częstochowa, również trener edukator PZPN. Odpowiedzialny oczywiście za całość funkcjonowania Akademii. Dyrektor, który zna pracę trenera również z boiska, przez wiele lat pracował aktywnie z drużynami młodzieżowymi, jak i seniorskimi.

Mariusz Mielnicki - trener mentalny w Akademii Raków. Odpowiedzialny za prowadzenie mentalne zawodników Akademii. Kreator wielu autorskich rozwiązań związanych z treningiem mentalnym i stresem towarzyszącym młodym zawodnikom.

Maciej Strożek - Dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego Rakowa Częstochowa. Osoba, która SMS budowała od podstaw. Pomysłodawca wielu rozwiązań, które są unikatowe dla tejże szkoły, np.: zajęcia dodatkowe z dietetyki. Jest również osobą odpowiedzialną za funkcjonowanie bursy Rakowa.

dr Michał Nowak - osoba odpowiedzialna za kierowanie departamentem nauki w Akademii. Wizjoner, którego celem jest wykorzystywanie rozwiązań naukowych z jak najefektywniejszym podnoszeniem jakości szkolenia młodych zawodników.

Dawid Krzętowski - projekt manager w Akademii, odpowiedzialny za Projekt Klubów Partnerskich i projekt zajęć dodatkowych dla przedszkolaków "Raków For Future". Trener, którego zadaniem jest budowanie pozytywnego wizerunku Akademii i Klubu, budowanie odpowiednich relacji z partnerami i rozwijanie podległych projektów.

Moderatorem panelu będzie dr Andrzej Samołyk - pracownik naukowy Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu.

Na wydarzenie to, wszystkich trenerów, zawodników, kibiców i sympatyków piłki nożnej, serdecznie zapraszają Prezydent Miasta Racibórz, Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Właściciel Miasto Racibórz
Unia & Biznes Sponsor Niebieski
Unia & Biznes Sponsor Biały