Porażka Juniorów na zakończenie jesieni

1 rok temu | 25.11.2022, 14:46

Juniorzy Unii Racibórz przegrali swój ostatni ligowy mecz w 2022 roku.

Grający w I Lidze Wojewódzkiej Juniorzy Unii Racibórz na swój ostatni ligowy mecz w tym roku wybrali się do Rybnika. Tam mierzyli się z miejscowym ROW-em.

Rybniccy piłkarze do przerwy prowadzili tylko 1:0, ale w drugiej połowie pokazali swoją siłę wbijając raciborzanom kolejne gole i zatrzymali swój licznik przy cyfrze 4. Unia niestety nie odpowiedziała żadnym trafieniem i z meczu w Rybniku wróciła z wysoką porażką. Wydaje się, że podopieczni trenera Jarosława Rachwalskiego przespali początki zarówno pierwszej, jak i drugiej połowy, gdyż w obu z nich cztery minuty po rozpoczęciu gry stracili bramki. Autorem tych trafień był Mario Paolino. W drugiej części gry swoje gole dołożyli jeszcze Kamil Cywka oraz Igor Kolasa, który ustalił wynik spotkania w doliczonym czasie gry drugiej części meczu.

Rybniczanom dziękujemy za rywalizację i gratulujemy wygranej. Do zobaczenia na zielonych boiskach na wiosnę!