Juniorzy na remis z MOSiR-em Zabrze

1 rok temu | 02.04.2023, 21:49

W niedzielne przedpołudnie na stadionie OSiR Racibórz rozegrano mecz I ligi wojewódzkiej Juniorów Młodszych B2.

Unia Racibórz, zespół Juniorów, prowadzony przez trenera Jarosława Rachwalskiego zmierzył się z rówieśnikami z KS MOSiR Zabrze. Od początku meczu dużą przewagę mieli gospodarze, ale to drużyna przyjezdnych pierwsza zdobyła bramkę. Straty, mimo ciągłych ataków, do przerwy nie udało się odrobić. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Po wznowieniu gry w drugiej części meczu obraz spotkania nie uległ zmianie i nadal stroną groźniejszą była Unia. Udało się wyrównać po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Radość Unii z wyrównania nie trwała zbyt długo, gdyż chwilę później z takiego samego fragmentu gry ponownie na prowadzenie wyszli zabrzanie. Drugą bramkę Unia zdobyła z rzutu karnego na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem arbitra. Raciborscy zawodnicy nie zamierzali poprzestać na dwóch strzelonych golach i nadal atakowali. Kiedy do końca spotkania pozostawały już tylko sekundy i wydawało się, że nic ciekawego już się nie wydarzy to z kontrą ruszyła ekipa gości. Na szczęście dla raciborskiej młodzieży zespół z Zabrza nie wykorzystuje doskonałej okazji, piłki meczowej, trafiając w bramkarza i ostatecznie mecz kończy się wynikiem 2:2.