Festiwal bramek w meczu młodzików młodszych

11 miesięcy temu | 01.04.2023, 20:32

Na boisku w Studziennej młodzicy młodsi Unii Racibórz zmierzyli się z ekipą UKS Winners Gołkowice.

Zespół trenera Krzysztofa Więcka po zaciętym spotkaniu, w którym padło sześć goli, podzielił się z gośćmi punktami.

Mecz rozgrywany w ramach II ligi wojewódzkiej Młodzików Młodszych odbył się w mało sprzyjających warunkach pogodowych. W strugach deszczu lepiej w to spotkanie weszli goście, którzy prowadzili już 0:2. Ambitna gra i pogoń Unitów jeszcze przed przerwą pozwoliła na doprowadzenie do remisu. W drugiej połowie to nawet Unia pierwsza strzeliła bramkę, ale wraz z biegiem czasu i utratą sił osłabionych kadrowo Raciborzan to do drużyny UKS Winners należało ostatnie słowo i mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Patrząc na problemy kadrowe Unii tym bardziej młodym zawodnikom z Raciborza należą się wielkie brawa.

Gole dla Unii zdobyli Jakub Szymiczek, Dominik Czarnecki i Michał Koczwara.

Więcej zdjęć z tego pojedynku w zakładce Galeria.