Aktywny okres Żaków Młodszych

1 miesiąc temu | 12.06.2024, 09:27
Aktywny okres Żaków Młodszych

Dosyć aktywne ostatnie dni miała młoda drużyna Akademii Unii Racibórz. Żaki Młodsze, zespół prowadzony przez trenera Maksymiliana Musioła jeszcze przed minionym weekendem, w czwartek, zagrał sparing z AP GOL Racibórz, a już w sobotę młodzi adepci futbolu rywalizowali podczas turnieju w Bieńkowicach, którego organizatorem był LKS Tworków.

"Sparing z AP GOL rozegraliśmy na bocznym boisku przy ul. Srebrnej. Warunki do gry mieliśmy bardzo dobre, co przełożyło się na dużą intensywność tego spotkania i mnóstwo bramek zdobytych przez obie drużyny. Jestem zadowolony z moich zawodników, którzy pokazali wiele udanych dryblingów, składnych, zespołowych akcji czy nawet parad bramkarskich." - mówił po meczu z AP GOL, trener Żaków Maksymilian Musioł.

Zespół Żaków Akademii Unii Racibórz

Unia Racibórz i AP GOL Racibórz (sparing na bocznym boisku Unii)

"Turniej w Bieńkowicach rozegraliśmy na dwie drużyny. W sumie w zawodach wystąpiło aż siedem zespołów, więc każdy miał do rozegrania aż sześć meczów w dużym upale. Chłopcy jednak, mimo ciężkich warunków, dali z siebie naprawdę wszystko. Należą im się za to wielkie brawa. Cieszy fakt, że nasza gra się rozwija i w każdym z meczów potrafiliśmy budować składne akcje, dzięki którym tworzyliśmy sobie okazje bramkowe. Ten turniej to dla nas kolejny krok w przód. Jestem bardzo zadowolony z tego, co chłopcy dzisiaj zaprezentowali." - tak trener Musioł podsumował występ swoich drużyn w Bieńkowicach.

Ujęcia z turnieju w Bieńkowicach

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Właściciel Miasto Racibórz
Unia & Biznes - sponsor techniczny
Unia & Biznes Sponsor Niebieski
Unia & Biznes Sponsor Biały